o zbiorach o projekcie prawa wesprzyj projekt en YouTube - fragmenty filmów fundacja
fotografiepliki audio

RADOMSKIE  
GRÓJECKIE  
OPOCZYŃSKIE  
RAWSKIE  
ŁOWICKIE  
ŁÓDZKIE  
LUBELSKIE  
SIEDLECKIE  
RZESZOWSKIE  
INNE  

BIAŁORUŚ  
UKRAINA  CHCESZ POMÓC?

Jeśli cenicie naszą pracę i chcielibyście mieć wpływ na nasze działania, możecie nas wesprzeć na różne sposoby. Digitalizacja archiwum i udostępnianie zbiorów wymaga wielu nakładów finansowych. Startujemy w konkursach grantowych, ale wkład własny - wymagany, by realizować dofinansowany projekt - pozyskujemy dzięki darowiznom Waszym oraz wydawnictwa Muzyka Odnaleziona - to od powstania wydawnictwa w 2007 roku rozpoczęliśmy działania popularyzujące zbiór. Teraz będziemy tę działalność kontynuować jako fundacja.

- możesz nas wesprzeć swoją pracą podczas realizacji projektów - wolontariat (w szczególności wsparcie techniczne, dotyczące obsługi portali społecznościowych, strony internetowej)

- możesz nas wesprzeć finansowo, darowiznę możesz kierować na konkretne działania: np. na udostępnianie zasobów archiwalnych na stronie www.archiwummuzykiwiejskiej.pl

Podziękowania za wsparcie finansowe dla:

Ewy Grochowskiej z Lublina,

Moniki Menciny z Warszawy,

Andrzeja Miecznika z Białegostoku,

Stanisława Bromboszcza z Katowic,

Michała Henzlera z Warszawy

Darowizna  i ulga podatkowa

Osoba fizyczna, która dokonała darowizny na rzecz organizacji, o której mowa w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 23 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (organizacji pozarządowej), w związku z prowadzoną przez nią działalnością pożytku publicznego lub z przeznaczeniem na cele kultu religijnego, od dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania może odliczyć wartość darowizny, nieprzekraczającą 6% tego dochodu. Odliczenie to dokonywane jest w rocznym zeznaniu podatkowym. W przypadku osób prawnych limit możliwego odliczenia wynosi 10% dochodu. Co istotne, odliczenia można dokonać w związku z darowizną dokonaną na rzecz wszystkich organizacji pozarządowych, a nie tylko organizacji posiadających status organizacji pożytku publicznego.

Dane rejestrowe fundacji Muzyka Odnaleziona:

KRS 0000408691

NIP 7010333296

REGON 145979655

Dane do przelewu:

Muzyka Odnaleziona

Al. Szucha 16 lok 24

00-582 Warszawa


konto ING.Bank Śląski 51 1050 1025 1000 0023 6115 8815

Pieniądze można też przelać, korzystając z PAYU. System PAYU przyjmuje wpłaty od 20 zł.

Jeśli chcą państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności bardzo prosimy o kontakt mailowy

fundacja@muzykaodnaleziona.pl

lub telefoniczny: Małgorzata Bieńkowska tel kom. 668 375 833

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego instytut muzyki i tańca wydawnictwo donate darowizna Biblioteka Dzisiaj, archiwa cyfrowe, biblioteki i muzea cyfrowe